SHOWBURY OCTOBER DRIVING SHOW
Info
Kilpailun päivämäärä: 18.10.2016 / VIP: 17.10.2016 klo. 23.00
Vastuuhenkilö: Ally / [email protected]
Järjestävä talli: Showbury
Osallistumisrajoitukset
Tietoa luokista
Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla October Driving Show viimeiseen osallistumispäivään mennessä!
Otathan huomioon jo osallistuessasi, että osallistumisessa tulee käyttää väliviivaa, ei ajatusviivaa! SPC-tunnus on pakollinen.
Osallistumismuoto;
esittäjä/ratsastaja – ponin virallinen nimi (SPC-tunnus)
Palkinnot
Tässä kilpailussa poneille jaetaan pinkin väriset (värivaihtoehto #3) ruusukkeet
Luokat
1. Driving Class oreille/ruunille, kokoryhmä 1 – 40/40 TT
2. Driving Class tammoille, kokoryhmä 1 – 40/40 TT
3. Driving Class oreille/ruunille, kokoryhmä 2 – 40/40 TT
4. Driving Class tammoille, kokoryhmä 2 – 40/40 TT
Loppukehä
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293) Show Supreme Champion
sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431) Show Reserve Champion
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
Tulokset
Luokka 1; Driving Class oreille/ruunille, kokoryhmä 1
sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
Pierre - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
Pierre - Deryn Du (SPC-SR1-152)
Ally - Clunainach (SPC-SR1-1025)
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
Dimma - Claridge Shameless (SPC-SR1-642)
Pierre - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
-
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
elen - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
_Larza - Leland (SPC-SR1-230)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Luokka 2; Driving Class tammoille, kokoryhmä 1
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
elen - Memory (SPC-MR1-806)
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
_Larza - Abertillery Shieldmaiden (SPC-MR1-498)
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
Pierre - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
-
sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
Ally - Lovedale's Dominica (SPC-MR1-709)
Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
sandi - Sandi's Gemmy (SPC-MR1-196)
Ally - Eadburgh Starlight (SPC-MR1-1027)
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
Pierre - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Luokka 3; Driving Class oreille/ruunille, kokoryhmä 2
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
Dimma - Bubba Shrimp (SPC-SR2-654)
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
Ally - Peter Ponypan (SPC-SR2-1031)
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
Dimma - Claridge After School (SPC-SR2-657)
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
-
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
Ally - Brigynbryn Penwaig Slim (SPC-SR2-717)
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
Luokka 4; Driving Class tammoille, kokoryhmä 2
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
naakka - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
Omppu - KW Magda (SPC-MR2-75)
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
Omppu - KW Zelda (SPC-MR2-561)
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
Ally - Daydream (SPC-MR2-387)
Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
Ally - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Omppu - Mewian Hidlwyn (SPC-MR2-78)
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
Ally - Bevisblaine Bonnie (SPC-MR2-1029)
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
-
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Info
Kilpailun päivämäärä: 18.10.2016 / VIP: 17.10.2016 klo. 23.00
Vastuuhenkilö: Ally / [email protected]
Järjestävä talli: Showbury
Osallistumisrajoitukset
Tietoa luokista
Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla October Driving Show viimeiseen osallistumispäivään mennessä!
Otathan huomioon jo osallistuessasi, että osallistumisessa tulee käyttää väliviivaa, ei ajatusviivaa! SPC-tunnus on pakollinen.
Osallistumismuoto;
esittäjä/ratsastaja – ponin virallinen nimi (SPC-tunnus)
Palkinnot
Tässä kilpailussa poneille jaetaan pinkin väriset (värivaihtoehto #3) ruusukkeet
Luokat
1. Driving Class oreille/ruunille, kokoryhmä 1 – 40/40 TT
2. Driving Class tammoille, kokoryhmä 1 – 40/40 TT
3. Driving Class oreille/ruunille, kokoryhmä 2 – 40/40 TT
4. Driving Class tammoille, kokoryhmä 2 – 40/40 TT
Loppukehä
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293) Show Supreme Champion
sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431) Show Reserve Champion
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
Tulokset
Luokka 1; Driving Class oreille/ruunille, kokoryhmä 1
sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
Pierre - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
Pierre - Deryn Du (SPC-SR1-152)
Ally - Clunainach (SPC-SR1-1025)
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
Dimma - Claridge Shameless (SPC-SR1-642)
Pierre - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
-
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
elen - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
_Larza - Leland (SPC-SR1-230)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Luokka 2; Driving Class tammoille, kokoryhmä 1
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
elen - Memory (SPC-MR1-806)
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
_Larza - Abertillery Shieldmaiden (SPC-MR1-498)
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
Pierre - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
-
sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
Ally - Lovedale's Dominica (SPC-MR1-709)
Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
sandi - Sandi's Gemmy (SPC-MR1-196)
Ally - Eadburgh Starlight (SPC-MR1-1027)
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
Pierre - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Luokka 3; Driving Class oreille/ruunille, kokoryhmä 2
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
Dimma - Bubba Shrimp (SPC-SR2-654)
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
Ally - Peter Ponypan (SPC-SR2-1031)
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
Dimma - Claridge After School (SPC-SR2-657)
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
-
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
Ally - Brigynbryn Penwaig Slim (SPC-SR2-717)
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
Luokka 4; Driving Class tammoille, kokoryhmä 2
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
naakka - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
Omppu - KW Magda (SPC-MR2-75)
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
Omppu - KW Zelda (SPC-MR2-561)
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
Ally - Daydream (SPC-MR2-387)
Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
Ally - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Omppu - Mewian Hidlwyn (SPC-MR2-78)
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
Ally - Bevisblaine Bonnie (SPC-MR2-1029)
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
-
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)