SHOWBURY RIDE & DRIVE PONY SHOW
Info
Kilpailun päivämäärä: 24.10.2016 / VIP: 23.10.2016 klo. 23.00
Vastuuhenkilö: Ally / [email protected]
Järjestävä talli: Showbury
Osallistumisrajoitukset
Tietoa luokista
Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla Ride & Drive Pony Show viimeiseen osallistumispäivään mennessä!
Otathan huomioon jo osallistuessasi, että osallistumisessa tulee käyttää väliviivaa, ei ajatusviivaa! SPC-tunnus on pakollinen.
Osallistumismuoto;
esittäjä/ratsastaja - ponin virallinen nimi (SPC-tunnus)
Palkinnot
Tässä kilpailussa poneille jaetaan turkoosinsiniset (värivaihtoehto #4) ruusukkeet!
Luokat
1. Open Class, Riding oreille/ruunille - 40/40 TT
2. Open Class, Riding tammoille - 40/40 TT
3. Open Class, Driving oreille/ruunille - 40/40 TT
4. Open Class, Driving tammoille - 40/40 TT
Loppukehä
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297) Show Supreme Champion
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919) Show Reserve Champion
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
Tulokset
Luokka 1; Open Class, Riding oreille/ruunille
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
Ally - Delbáeth of Swildie (SPC-SR1-176)
Ally - Ashcroft Haynes (SPC-SR1-708)
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
Swildie - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
-
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Swildie - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Swildie - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
Swildie - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Luokka 2; Open Class, Riding tammoille
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
Ally - Nerywick Cuddle Monster (SPC-MR2-1030)
Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Swildie - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
Swildie - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Ally - Raoghnailt of Swildie (SPC-MR1-713)
sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
-
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
Swildie - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
sandi - Anfarwol Merlen Gwyllt (SPC-MR1-472)
Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
Swildie - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
Luokka 3; Open Class, Driving oreille/ruunille
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Ally - Lilymoor Eustace (SPC-SR2-715)
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Ally - Roysten's Royston (SPC-SR1-556)
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
-
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Luokka 4; Open Class, Driving tammoille
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
Ally - Radcliffe Ariana (SPC-MR1-712)
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
Ally - Bevisblaine Bonnie (SPC-MR2-1029)
Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
-
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
Dimma - Salty Lyn (SPC-MR3-687)
Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Dimma - Ratsupolun Vilma (SPC-MR3-631)
Info
Kilpailun päivämäärä: 24.10.2016 / VIP: 23.10.2016 klo. 23.00
Vastuuhenkilö: Ally / [email protected]
Järjestävä talli: Showbury
Osallistumisrajoitukset
Tietoa luokista
Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla Ride & Drive Pony Show viimeiseen osallistumispäivään mennessä!
Otathan huomioon jo osallistuessasi, että osallistumisessa tulee käyttää väliviivaa, ei ajatusviivaa! SPC-tunnus on pakollinen.
Osallistumismuoto;
esittäjä/ratsastaja - ponin virallinen nimi (SPC-tunnus)
Palkinnot
Tässä kilpailussa poneille jaetaan turkoosinsiniset (värivaihtoehto #4) ruusukkeet!
Luokat
1. Open Class, Riding oreille/ruunille - 40/40 TT
2. Open Class, Riding tammoille - 40/40 TT
3. Open Class, Driving oreille/ruunille - 40/40 TT
4. Open Class, Driving tammoille - 40/40 TT
Loppukehä
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297) Show Supreme Champion
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919) Show Reserve Champion
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
Tulokset
Luokka 1; Open Class, Riding oreille/ruunille
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
Ally - Delbáeth of Swildie (SPC-SR1-176)
Ally - Ashcroft Haynes (SPC-SR1-708)
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
Swildie - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
-
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Swildie - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Swildie - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
Swildie - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Luokka 2; Open Class, Riding tammoille
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
Ally - Nerywick Cuddle Monster (SPC-MR2-1030)
Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Swildie - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
Swildie - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Ally - Raoghnailt of Swildie (SPC-MR1-713)
sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
-
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
Swildie - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
sandi - Anfarwol Merlen Gwyllt (SPC-MR1-472)
Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
Swildie - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
Luokka 3; Open Class, Driving oreille/ruunille
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Ally - Lilymoor Eustace (SPC-SR2-715)
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Ally - Roysten's Royston (SPC-SR1-556)
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
-
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Luokka 4; Open Class, Driving tammoille
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
Ally - Radcliffe Ariana (SPC-MR1-712)
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
Ally - Bevisblaine Bonnie (SPC-MR2-1029)
Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
-
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
Dimma - Salty Lyn (SPC-MR3-687)
Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Dimma - Ratsupolun Vilma (SPC-MR3-631)